CINQRO MASK PINK MEDIUM Respro

CINQRO MASK PINK MEDIUM Respro

CINQRO MASK PINK MEDIUM Respro

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

289,00 zł brutto

Description

Maskę Cinqro wybierają najczęściej miłośnicy sportów uprawianych w warunkach miejskich - rolki, rower oraz biegacze. Maska Cinqro to sprzęt najwyżej klasy, który wyposażony jest w dwa zawory typu POWA(TM) ELITE które stworzono właśnie po to by lepiej radzić sobie z elastycznym przepływem powietrza podczas uprawiania sportu. Nie utrudnia bardzo ważnego podczas sportu "wdechu i wydechu" oraz nie powoduje otarć ani nie sprawia uczucia dyskomfortu noszenia.

W komplecie z maską znajduje się submikronowy filtr L-resistance Hepa-Type(TM) oraz kombinacyjny filtr DACC(TM) + Hepa-Type(TM)

Filtr Hepa-Type(TM) działa poprzez elektrycznie naładowane włókna, które przyciągają pyłki zawieszone w powietrzu takie jak:

cząsteczki stałe, kurz i pyłki.

Zastosowana technologia pozwala na zatrzymania się zanieczyszczeń, bakterii, zarodników grzybów.

Zaś filtr DACC(TM) + Hepa-Type(TM) działa jak hybryda z tym że zawiera dynamiczny aktywny węgiel który gromadzi związki chemiczne ze spalin. Dzięki temu zabezpieczamy się przed węglowodorami oraz kwaśnymi gazami.

Filtry można stosować zamiennie. Hepa-Type(TM) sprawdzi się niezawodnie wszędzie tam gdzie nie mamy do czynienia z silnym stężeniem spalin a DACC(TM) będzie trafnym wyborem w przypadku aktywności w środku miasta.

Niektóre z wielu technologii które zostały zastosowane w masce:

O2 Neopren - wykorzystuje wyjątkowo trwały materiał neoprenowy, który jest bardzo dopasowany przez co noszenie maski jest ultra komfortowe.

Velcro(TM) Fastener - specjalnie zaprojektowany rzep nie krępuje nam ruchów oraz ułatwia dopasowanie jak i przyleganie do każdego kształtu głowy.

2Valves - dwa zawory wydechowe w masce by jeszcze szybciej odprowadzać parę wodną, ciepło oraz dwutlenek węgla.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

CINQRO MASK PINK MEDIUM Respro

CINQRO MASK PINK MEDIUM Respro

Powiązane produkty

Przewiń do góry