ALLERGY MASK WHITE S Respro

ALLERGY MASK WHITE S Respro

ALLERGY MASK WHITE S Respro

Nowy produkt

2 Przedmioty

209,00 zł brutto

Description

Maska ALLERGY działa zbawiennie na wszelakie pyłki kwiatowe lub inne zawarte w powietrzu związki chemiczne. Filtracja jest 100% skuteczna dzięki zastosowaniu innowacyjnego filtra Hepa-Typa(TM), który działa poprzez przyciąganie cząsteczek do specjalnie zaprojektowanych włókien.

Do produkcji maski zostały użyte tylko materiały, które są bezpieczne dla uczuleniowców. Konstrukcja powstała z wysokiej jakości poliestru, którego wielką zaletą jest niska waga, przewiewność i duża wygoda użytkowania. Maksymalny komfort użytkowania wraz z błyskawicznym odprowadzaniem wilgoci oraz dwutlenku węgla i optymalny przepływ powietrza.

Technologie zastosowane w masce:

4-Way Stretch Woven Shell - siateczkowaty materiał mogący rozciągać się w czterech kierunkach, zapewnia idealne dopasowanie do budowy twarzy. Jego przewiewna struktura daje bardzo duże możliwości odprowadzania ciepła nawet w gorącym klimacie.

Velcro(TM) Fastener - specjalnie zaprojektowany rzep nie krępuje nam ruchów oraz ułatwia dopasowanie jak i przyleganie do każdego kształtu głowy.

2Valves - dwa zawory wydechowe w masce by jeszcze szybciej odprowadzać parę wodną, ciepło oraz dwutlenek węgla.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

ALLERGY MASK WHITE S Respro

ALLERGY MASK WHITE S Respro

Powiązane produkty

Przewiń do góry